1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات آبسال کرج

942 بازدید
نمایندگی تعمیرات آبسال کرج

کرج شهری در نزدیکی تهران است که با توجه به مسافت کم میان این دو شهر،  اغلب مردم برای استفاده از برخی از امکانات به تهران مراجعه می کنند ولی مسلما برای بهره مندی از برخی از خدمات همانند تعمیرات وسایل برقی رفتن به تهران و یا درخواست تعمیرکار از تهران هزینه بردار بوده و همچنین سخت است به همین دلیل برند آبسال به منظور تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات پس از فروش، نمایندگی تعمیرات آبسال کرج را راه اندازی کرده است که با کمک کارشناسان خبره اداره می شود.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره های نمایندگی تعمیرات آبسال کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات آبسال کرج

نمایندگی تعمیرات آبسال عظیمیه
نمایندگی تعمیرات آبسال اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات آبسال شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات آبسال خلج آباد
نمایندگی تعمیرات آبسال شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات آبسال سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات آبسال فردیس
نمایندگی تعمیرات آبسال ملارد
نمایندگی تعمیرات آبسال بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات آبسالو بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات آبسال مهرشهر
نمایندگی تعمیرات آبسال گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات آبسال شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات آبسال شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات آبسال میانجاده
نمایندگی تعمیرات آبسال شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات آبسال بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات آبسال جهانشهر
نمایندگی تعمیرات آبسال دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات آبسال منظریه
نمایندگی تعمیرات آبسال وحدت
نمایندگی تعمیرات آبسال انبار نفت
نمایندگی تعمیرات آبسال حافظیه
نمایندگی تعمیرات آبسال کیانمهر
نمایندگی تعمیرات آبسال اندیشه
نمایندگی تعمیرات آبسال آق تپه
نمایندگی تعمیرات آبسال محمد شهر

تعمیر لباسشویی آبسال در کرج

مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در کرج مفتخر است که در تمام مناطق کرج نمایندگی های تعمیر مجاز ماشین لباسشویی آبسال دارد و در خدمت هموطنان عزیز می باشد. نمایندگی های تعمیرات آبسال کرج در مناطق عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر، حصارک چهارصددستگاه، باغستان، شاهین ویلا، شهرک اوج، مهرویلا، حصارک حسن آباد، مهرشهر، گلشهر، آق تپه، کیانمهر و سایر مناطق کرج فعالیت می کنند و تمام امور مربوط به نصب راه اندازی سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج را برای هموطنان عزیز ساکن شهر کرج انجام می دهند. برند آبسال با دارا بودن نمایندگی های فعال در سطح شهر کرج این امکان را فراهم آورده است تا هم وطنان عزیز بدون نه نیاز به مراجعه به شهر تهران، انواع تعمیرات لوازم الکترونیکی برند آبسال را در شهر محل سکونت خودشان دریافت کنند. امکان ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی آبسال به صورت آنلاین نیز وجود دارد. هدف همکاران ما در مرکز تعمیرات آبسال کرج این است که به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات با کیفیتی را به هموطنان عزیز ارائه کنند.

 

نکاتی درباره مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در کرج

تکنسین های مجرب و کارشناس مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در کرج با تکیه بر سال ها تجربه، در زمینه لوازم الکترونیکی منزل مانند لباسشویی به هم وطنان عزیز خدمت می کنند.

تیم حرفه‌ای این مجموعه با انواع روش های تعمیر قطعات ماشین لباسشویی آبسال آشنایی دارند و به دلیل شرکت در دوره های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال قادر به برطرف کردن تمام مشکلات لباسشویی برند آبسال هستند.

در صورت تماس با همکاران متخصص ما در این مجموعه می توانید مطمئن باشید که با کیفیت ترین خدمات تعمیر را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت می‌کنید.

کارشناسان فنی مجموعه تعمیر لباسشویی آبسال در کرج به صورت تلفنی نیز به هم وطنان عزیز کمک می‌کنند تا در صورت لزوم خودشان مشکل دستگاه لباسشویی را برطرف کنند؛ اما در صورت نیاز به حضور تعمیرکار در محل، به سرعت مشکل دستگاه را با تیم فنی در میان می گذارند و یک تکنیسین ماهر و مجرب را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر مشتری ارسال می کنند.

کارشناسان این مجموعه همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج هستند و برای عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال به آن ها کمک می کنند.

تکنیسین ها و تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج دارای تجربه کافی می باشند و از قطعات اصل برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال استفاده می کنند.

در صورتی که شما از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید می توانید ناظر بر پروسه تعمیر باشید و نسبت به تجربه و مهارت کارشناسان فنی این مجموعه اطمینان پیدا کنید.

در حال حاضر امکان ارائه مشاوره برای تعمیر ماشین لباسشویی به صورت آنلاین نیز فراهم شده است و مشتریان می توانند در صورت نیاز با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرند و مشاوره های لازم برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در محل را دریافت نمایند.

امکان کسب اطلاعات دقیق در رابطه با هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج به صورت تلفنی وجود دارد. کاربران عزیز می‌توانند برای برآورد تقریبی هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج به وب سایت نمایندگی تعمیرات آبسال کرج مراجعه نمایند و مقالات مربوط به برآورد قیمت تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال و … را مشاهده نمایند.

 

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج

ماشین های لباسشویی دارای طول عمر بالایی هستند؛ اما به دلیل استفاده نادرست ممکن است دچار مشکلاتی شوند و نیاز به عیب یابی توسط کارشناسان فنی داشته باشند. بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال و دریافت خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی آبسال در کرج زمانی است که دستگاه دچار مشکل شده باشد. البته با رعایت برخی از نکات برای نگهداری ماشین لباسشویی آبسال نیازی به استفاده از خدمات تعمیر نخواهد بود؛ اما در صورتی که قطعاتی از ماشین لباسشویی مانند مخزن لباسشویی آبسال، پمپ تخلیه لباسشویی آبسال، برد الکترونیکی لباسشویی آبسال و … دچار مشکل شده باشند، نیاز به تعمیر وجود دارد. در این قسمت با اشاره به برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی آبسال به شما کمک می کنیم تا خودتان بتوانید به عیب یابی دستگاه بپردازید و در صورت امکان مشکل ماشین لباسشویی آبسال را برطرف کنید.

 

نشت آب از زیر ماشین لباسشویی آبسال
دلیل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی آبسال می‌تواند به خاطر شکستگی اتصالات شیر برقی باشد و یا شیر ورودی نشتی داشته باشد. امکان پوسیدگی شلنگ خرطومی نیز وجود دارد. به همین خاطر باید ماشین لباسشویی به دقت چک شود تا در صورت خرابی هر یک از قسمت های گفته شده و یا از بین رفتن آب بندی دیگ ماشین لباسشویی یا ترک خوردگی محفظه جاپودری این مشکل برطرف شود.

 

لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی آبسال
شاید شما هم با این مشکل مواجه باشید که ماشین لباسشویی هنگام شستشو، به ویژه آبکشی و خشک کردن لباس ها به شدت تکان می خورد و سر و صدای زیادی ایجاد می کند. این مشکل می تواند به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی باشد و یا مقدار لباسی که داخل ماشین لباسشویی ریخته اید، بیشتر از حد ظرفیت ماشین باشد. بهتر است به کمک فنر های ماشین لباسشویی نیز توجه کنید و این مورد را نیز بررسی نمایید. چراکه فرسودگی کمک فنر ها ممکن است باعث لرزش شدید ماشین لباسشویی شود. برخی اوقات نیز تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی می تواند دلیل بروز تکان های شدید باشد. گاهی اوقات نیز نقص‌های فنی در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی وجود دارد و باعث ایجاد لرزش و صدای زیاد می‌شود. این مشکل حتماً باید توسط تکنسین های ماهر و حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد.

 

تمیز نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی آبسال
گاهی اوقات لباس هایی که در داخل ماشین لباسشویی می ریزیم تمیز نمی شوند و همچنان دارای لکه هستند! این مشکل دارای دلایل مختلفی است. ممکن است به میزان مناسب از پودر یا مایع شستشوی لباس استفاده نمی کنید. یا برنامه درستی برای شستشوی لباس ها انتخاب نمی کنید. توجه داشته باشید که خرابی و وجود عیب در قسمت هیتر المنت ماشین لباسشویی باعث شود تا لباس ها با آب سرد شسته شوند و به درستی تمیز نشوند. جرم گرفتن بخش درام ماشین لباسشویی آبسال نیز می تواند دلیل این مشکل باشد. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید، می توانید با شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج تماس بگیرید و یا به صورت تلفنی از مشاورین فنی این مجموعه برای برطرف شدن مشکلات ماشین لباسشویی خود درخواست کمک نمایید.

 

 گرفتگی شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال
گاهی اوقات شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال مسدود می شود و نیاز به عیب یابی و تعمیر دارد. اگر خودتان قصد برطرف کردن مشکل را دارید باید ابتدا از تمیز کننده هایی برای باز کردن قسمت خروجی تخلیه استفاده کنید و با استفاده از آب داغ و تمیز کننده های صنعتی این کار را انجام دهید. بهتر است برای باز کردن گرفتگی شیلنگ ماشین لباسشویی آبسال و تخلیه آن، از کمک تکنسین ها و کارشناسان فنی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج کمک بگیرید. چرا که این افراد با داشتن تجربه و تعهد در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه می کنند و تمام مشکلات ماشین لباسشویی آبسال شما را برطرف می کنند.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج بستگی به مشکل دستگاه دارد. اگر ماشین لباسشویی دچار نقص فنی شده باشد و قطعات الکترونیکی آن مانند برد ماشین لباسشویی، پمپ تخلیه و یا … دچار مشکل شده باشند، هزینه های تعمیر آن ها بالاتر می رود؛ اما اگر مشکل دستگاه تنها مسدود شدن شلنگ تخلیه باشد و یا درب ین لباسشویی دچار مشکل شده باشد، هزینه های تعمیر پایین‌تر می‌آید. بهتر است جهت کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در کرج با شماره های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مناطق مختلف شهر کرج تماس بگیرید و هزینه های تقریبی تعمیر ماشین لباسشویی را سوال کنید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات آبسال کرج تماس حاصل فرمائید

 1669