1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کرج

353 بازدید
تعمیرات آبسال

در صورتی که در کرج زندگی می کنید و ماشین لباسشویی آبسال شما خراب شده است نیازی نیست که برای انجام تعمیرات معتبر و اساسی وسیله خود به تهران مراجعه کنید بلکه لازم است بدانید که برند آبسال در راستای حمایت از مشتریان خود نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کرج را با همین هدف در شهر کرج تاسیس کرده و آماده خدمت رسانی به مردم است.

برند آبسال یکی از برندهای شناخته شده تولید کننده لوازم خانگی ایرانی است. این شرکت ابتدا در سال ۱۳۳۵ تاسیس شد و با نام شرکت لعاب ایران اقدام به تولید کاسه بشقاب و ظروف لعابی نمود؛ اما در سال های بعد با تغییر نام این شرکت به یونیورسال، فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی آغاز کرد. در حال حاضر بیشترین لوازم خانگی که با نام آبسال شناخته می شود، کولر آبسال است؛ اما ماشین لباسشویی آبسال ماشین ظرفشویی آبسال و … نیز از جمله محصولات این برند هستند که توسط خانواده های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر اغلب کاربران این برند به مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز تعمیر لوازم خانگی آبسال نیاز پیدا می کنند تا علاوه بر نصب و راه اندازی محصولات آبسال، سایر خدمات مربوط به سرویس و تعمیر لوازم خانگی آبسال را نیز داشته باشند.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال عظیمیه
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال خلج آباد
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال فردیس
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال ملارد
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسالو بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال مهرشهر
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال میانجاده
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال جهانشهر
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال منظریه
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال وحدت
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال انبار نفت
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال حافظیه
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کیانمهر
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال اندیشه
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال آق تپه
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال محمد شهر

نگهداری صحیح و تمرکز بر خرید برندهای معتبر باعث می شود تا مصرف کنندگان لوازم خانگی نیازی به صرف هزینه های بالا برای تعمیر نداشته باشند؛ اما در صورتی که مصرف کنندگان لوازم خانگی آبسال نیاز به استفاده از خدمات مربوط به نصب و راه اندازی سرویس و تعمیر لوازم خانگی آبسال داشته باشند، می توانند با استفاده از خدمات و تجربیات بهترین نمایندگی تعمیرات آبسال کرج بدون صرف هزینه های گزاف و در کوتاه ترین زمان ممکن عملکرد نرمال را به لوازم خانگی خود برگردانند.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات آبسال کرج

مشکلات احتمالی برای محصولات خانگی اجتناب ناپذیر است؛ اما در صورتی که شما در مناطق کرج زندگی می کنید و با هر گونه مشکلی در لوازم خانگی آبسال خود مواجه شده اید، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با شماره سراسری ۱۶۶۹، بدون نیاز به گرفتن پیش شماره از خدمات نمایندگی تعمیرات آبسال کرج استفاده کنید. کارشناسان این مجموعه در تمام روزهای هفته پاسخگوی تماس های کاربران برند آبسال هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن برای عیب یابی و تعمیر محصول به منزل تعیین شده توسط مشتری اعزام می‌شوند. از خدمات نمایندگی تعمیرات آبسال کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد.

·       استفاده از قطعات یدکی اورجینال

·        ارائه ضمانت نامه برای قطعات تعویضی

·        نصب و راه اندازی لوازم خانگی آبسال

·       آموزش استفاده از لوازم خانگی آبسال به کاربران

·        تعمیر لوازم خانگی آبسال توسط کارشناسان آموزش دیده و حرفه‌ای

·       انجام تعمیرات در محل

 

آموزش استفاده از لوازم خانگی آبسال

در صورتی که کاربران لوازم الکترونیکی خانگی از ابتدا روش صحیح استفاده از محصولات مورد نظر خود را بدانند و از افراد حرفه ای برای نصب لوازم الکتریکی کمک بگیرند، قطعاً دستگاه به درستی کار می کند و در طول زمان دچار مشکل نمی شود. به همین خاطر در نمایندگی تعمیرات آبسال کرج هنگام نصب و راه اندازی محصولات آبسال کارشناسان فنی این مجموعه، آموزش استفاده از تمام لوازم خانگی آبسال را به کاربران ارائه می‌کنند تا بتوانند با استفاده درست از دستگاه، طول عمر مفید آن را افزایش دهند.

در سال های گذشته در نمایندگی تعمیرات آبسال کرج آموزش استفاده از محصولات آبسال جزو خدمات پس از فروش این نمایندگی است که از طریق وب سایت این مجموعه و یا تماس با کارشناسان فنی امکان استفاده از این خدمات فراهم شده است.

با مراجعه به وب سایت نمایندگی تعمیرات آبسال کرج و مطالعه مقالات منتشر شده در وب سایت این مجموعه، می توانید تلاش های مرکز تعمیر آبسال کرج را در جهت ارتقاء آگاهی رسانی و آموزش کاربران از عیوب احتمالی محصولات آبسال، مشاهده نمایید.

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات آبسال کرج

کلیه مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات آبسال کرج در وبسایت این نمایندگی موجود است. شما نیز اگر به عنوان کاربران محصولات آبسال به وبسایت این مجموعه مراجعه نموده اید، می توانید نام تمامی نمایندگی های کرج را مشاهده کنید و در صورت نیاز از طریق تماس با شماره های هر یک از این نمایندگی ها از خدمات با کیفیت مجموعه تعمیر آبسال کرج استفاده کنید. از جمله مزایای استفاده از خدمات این مجموعه سرعت عمل و زمانبندی خدمات است.

سرعت عمل بالای تعمیرکاران آموزش دیده لوازم خانگی آبسال، باعث شده تا تیم فعال این مجموعه در میان کاربران بسیار محبوب باشند. چرا که امکان ثبت درخواست تعمیر از طریق وب سایت این مجموعه امکان پذیر است و خطوط تلفن این نمایندگی نیز در مناطق کرج در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز و کاربران لوازم خانگی آبسال هستند.

ارائه گارانتی برای لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی آبسال، نصب و راه اندازی و آموزش استفاده از این وسایل جزو مزایای استفاده از خدمات تعمیر در این نمایندگی معتبر هستند.

 

نحوه ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات آبسال کرج به چه صورت است؟

با توجه به اینکه نمایندگی تعمیرات آبسال کرج تمام تلاش خود را برای رفاه حال مشتریان و تامین نیازهای کاربران محصولات آبسال انجام می دهد، این امکان فراهم شده تا متقاضیان با مراجعه به وبسایت نمایندگی به صورت آنلاین درخواست تعمیر خود را ثبت کنند و یا از طریق تماس با شماره سراسری ۱۶۶۹ بدون پیش شماره با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرند.

هر یک از مناطق مختلف کرج مانند پونک، صادقیه، شهرک غرب، سعادت آباد و … دارای شماره های اختصاصی هستند و متقاضیان می توانند با شماره های این مراکز تماس بگیرند و از کارشناسان مجرب و باتجربه این مجموعه درخواست کمک کنند.

 

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات آبسال کرج در چه ساعتی با شماره های نمایندگی تماس بگیریم؟

نمایندگی تعمیرات آبسال کرج در تمام روزهای هفته و در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به تماس های هم وطنان عزیز می‌باشد؛ بنابراین عزیزانی که در مناطق کرج زندگی می کنند و از محصولات آبسال استفاده می کنند، می توانند در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روزهای هفته با شماره های نمایندگی تماس بگیرند و درخواست تعمیر خود را ثبت کنند.

 

هزینه تعمیر لوازم خانگی آبسال در نمایندگی تعمیرات آبسال کرج چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم خانگی آبسال با توجه به نوع دستگاه، علت خرابی و نیاز به تعویض قطعه، متفاوت است؛ بنابراین تکنسین های نمایندگی تعمیرات آبسال کرج پس از بررسی و عیب یابی دستگاه هزینه های دقیق تعمیر را اعلام می کنند. لازم به ذکر است که تمام هزینه های تعمیر در نمایندگی تعمیرات آبسال کرج بر اساس نرخ مصوب اتحادیه هستند.

 

تعمیرکار مرکز تعمیرات آبسال کرج در چه ساعتی از روز برای انجام تعمیر به منزل مراجعه می کند؟

در صورت ثبت درخواست تعمیر تکنیسین‌های نمایندگی تعمیرات آبسال کرج، قبل از مراجعه به منزل مشتری هماهنگی های لازم را انجام می‌دهند و در صورت توافق، در ساعت معینی به محل مورد نظر مشتری مراجعه می نمایند.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال کرج تماس حاصل فرمائید

 1669